Trenažér DIRETO

Viac

  • Akcia
    Trenažér DIRETO
  • 639,00€

  • 769,00€
  • Skladom

- +Interaktívny domáci trenažér s podporou ANT+ FE-C a Bluetooth, ktorý komunikuje s akýmkoľvek druhom aplikácie a softvéru.

Kompatibilný s My E-training a všetkými nasledujúcimi dostupnými softvérmi, okremi mnohých ďalších: Zwift TrainerRoad Sufferfest Kinomap Bikevo Online revolúcia v tréningu už začala! 

Integrovaný powermeter OTS (Optical Torque Sensor), ktorý meria výkon s presnosťou +/- 2,5%.

Funkcia analýzy pedálovania (možnosť dokúpiť v aplikáciii) meria výkon počas celého pohybu pedálom a stanoví 12 bodov, ktoré určujú, koľko sily dávate do nôh, aby ste mohli optimalizovať tréning. Softvér My E-Training a aplikácia s funkciou analýzy pedálovania (možnosť dokúpiť v aplikácii) zobrazuje namerané hodnotyi DIRETO v dvoch rôznych typoch tabuliek. 

DIRETO simuluje náročné stúpania až do 14%, s výkonom 1400W pri rýchlosti 40 km / h. 

DIRETO je súčasťou novej generácie úplne interaktívnych domácich trenažérov, ktoré komunikujú s aplikáciami, softvérom, počítačmi a zariadeniami (smartfóny a tablety) s iOS, Android, OSX a Windows. 

Priamy prenos sily pre ľahké nastavenie a nulové opotrebovanie alebo prešmykovanie plášťa. 

Je ideálny pre akýkoľvek typ tréningu, špciálne pre tie tréningy zamerané na: kadenciu, výkon a šprinty, ktoré vyžadujú absolútnu presnosť. 

Je praktický a ľahko použiteľný: veľmi stabilný, ľahko sa prepravuje, rýchlo sa skladá pre skladovanie vi obmedzenom priestore. 

Je kompatibilný s cestnými aj MTB rámami * vrátane tých s pevnou osou 142 x 12. 

Je kompatibilný s 9/10/11 rýchlostnou kazetou Shimano, SRAM a Campagnolo. 

Pred zakúpením sa uistite, že váš bicykel je kompatibilný s interaktívnym trenažérom Direto. Aplikácia My E-training Mobile & Desktop*: zaujímavý a technicky prepracovaný virtuálny tréner, ktorý s vami cestuje bez ohľadu na miesto určenia. Spravujte si výkon, srdcovú frekvenciu, rýchlosť, čas a vzdialenosť priamo zo svojho smartfónu alebo tabletu pomocou aplikácie My E-Training Mobile & Desktop. MY E-TRAINING OBSAHUJE: - My RealVideo: trénujte s Elite RealVideami a sťahujte si stovky bezplatných RealVideí od ostatných užívateľov 

Základný tréning: tréning zameraný na výkon**, úroveň odporu, prednastavené programy. 

Tréningový test: vyhodnocovací test, ktorý vám pomôže vytvoriť mesačný personalizovaný tréningový program. 

Maps races: vytvorte si trať kdekoľvek na svete pomocou Google Maps. 

Viacerí používatelia: aplikácia umožňuje viacerých používateľov na tom istom zariadení. 

Jednoduchšie vytváranie tréningových programov: úplne nový grafický editor zjednodušuje tvorbu programu. 

Zoznam videí: vytvorte zoznam prehrávaných tratí na vašom zariadení. 

Zdieľanie výsledkov: pre sledovanie vašej výkonnosti v priebehu dlhšieho obdobia, si môžete údaje o tréningoch ukladať, exportovať (CSV formát - hodnoty oddelené čiarkou, formát Strava Tcx) alebo zdieľať na sociálnych médiách. A oveľa viac...

* Aplikácia je zadarmo počas prvých 12 mesiacov. Ročné predplatné je možné zakúpiť priamo v programe My E-Training (€ 19.99 / rok) **. ** Cena sa môže líšiť v závislosti od štátu a daňového režimu - Niektoré funkcie môžu vyžadovať jednorázový nákup