LED svetlo na bicykel KTM HP Light 300 lumenov

  •  LED svetlo na bicykel KTM HP Light 300 lumenov
  • 49,99€

  • Skladom

- +Posvieťte si na cestu kvalitným LED svetlom KTM HP Light 300. Svetelný tok 300 lumenov predstavuje skvelý výkon v malom balení. Predné svetlo na bicykel sa po jednoduchom odmontovaní zmení na všestrannú baterku. 

Stupeň ochrany IPX5 ochráni svetlo pred striekajúcou vodou a dažďom. Veľkou výhodou svetla KTM HP Light je, že zabudovanú Li-Poly batériu s kapacitou 1500mAh je možné nabíjať prostredníctvom Micro-USB portu. 

Rakúsky výrobca si drží vysokú kvalitnu nielen pri bicykloch, ale aj na príslušenstve a cyklistických doplnkoch značky KTMMATERIAL
Hliník
MÓDY
Standard/High/Low/Flash/Strobe
BATERIE
Li-Poly nabíjateľná 1500mAh
NABÍJANIE
Micro USB
NABÍJACÍ ČAS
približne 3.5 hod
SVETELNÝ ČAS
približne 5.5hod (standard)
VEĽKOSŤ OBJÍMKY
Ø22.2-35 mm
ODOLNÁ VODE
ÁNO/IPX5
FARBA
čiernaO značke KTM BIKE INDUSTRIES

Všetky bicykle KTM

Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.

Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.