GIANT Propel Advanced 2-M18-neon red

Viac

  • GIANT Propel Advanced 2-M18-neon red
  • 1 849,00€

  • Skladom


- +GIANT Propel Advanced 2 je určený na pôžitok z rýchlosti, vhodný do úniku a na stíhanie. Je to aero bicykel, ktorý minimalizuje ťahanie a dáva Vám výhodu v jazde proti vetru.

GIANT Propel Advanced Vám ponúka jeden z najľahších rámov vo svojej kategórii, osvedčený aero výkon, ostré, ale stabilné ovládanie. Bicykel je navrhnutý technológiou Shaping AeroSystem, má pokročilé kompozitné komponenty, má ľahkú a ľahko nastaviteľnú sedlovku pre minimalizáciu odporu, technológia rámu, vrátane hlavy OverDrive a spodnej konzoly PowerCore - to všetko prináša vynikajúcu efektivitu pri manipulácii a šliapaní.

Veľkosť L,M,ML

Farba Neon Red/Black

Rám Advanced Composite

Vidlica Advanced Composite,OverDrive

Riadidlá Giant Contact

Predstavec Giant Connect

Sedlovka Giant Vector, karbonová

Sedlo Giant Contact (Forward)

Radenie Shimano 105

Prešmykač Shimano 105

Prehadzovačka Shimano 105

Brzdy Giant SpeedControl

Brzdové páky Shimano 105

Kazeta Shimano 105, 11-28 zubov

Reťaz KMC X11EL-1

Kľuky Shimano 105,

prevodníky 50/34 zubov

Stredové zloženie Shimano PressFit, RS500

Ráfiky Giant P-A2

Náboje Giant P-A2

Špice Giant P-A2

Pneumatiky Giant Gavia Race 1, 700x25, bezdušové

O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.