GIANT PRE boy-M17-red

Viac

  • GIANT PRE boy-M17-red
  • 129,00€

  • Skladom

- +Vďaka ľahkému hliníkovému rámu, ktorý je navrhnutý s nízkou úrovňou stredu pre mladých jazdcov, aby valili. Vyrobené s 12-palcovými kolesami a sedlom s rýchlym nastavením, je to ideálny spôsob, ako začať svoje cyklistické dobrodružstvá.

Učiť sa držať rovnováhu a jazdenie na bicykli nebolo nikdy jednoduchšie. Zoberte vášho malého jazdca na odrážadlo PRE a potom už len sledujte pokroky.

Veľkosti One Size

Farba Blue

Rám ALUXX Aluminum

Vidlica Thermoformed Polymer

Riaditka Steel

Sedlovka Steel

Sedlo Giant Kids

Ráfky Steel, 12"

Plášte Giant Easy Balance, 12 x 2.125


O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.