GIANT Contend SL 1 Disc-M18-charcoal

Viac

  • Akcia
    GIANT Contend SL 1 Disc-M18-charcoal
  • 1 259,00€

  • 1 399,00€
  • Skladom


- +GIANT Contend SL 1 Disc je ľahký, temperamentný a všestranný bicykel s kotúčovými brzdami. Je vhodný na šprint, stúpanie a klesanie, jednoducho ideálny pre každú Vašu cestu.

Je vyrobený z ľahkej hliníkovej zliatiny ALUXX SL, rám Contend SL Disc s vyváženou geometriou, to všetko mu dáva rýchlu a sebavedomú jazdu. Všetky technológie, vrátane kompozitnej sedlovky D-Fuse, prispievajú k vyhladzovaniu nerovností, čím sa zvyšuje pohodlie jazdca a zároveň sa znižuje jeho únava.

Veľkosť L,M,ML,S,XL

Farba Matt/Charcoal/Neon Green

Rám ALUXX SL Aluminum

Vidlica Hybrid Composite, OverDrive

Riadidlá Giant Connect

Predstavec Giant Connect

Sedlovka Giant D-Fuse, karbonová

Sedlo Giant Contact (Forward)

Pedále LU-M085

Radenie Shimano 105

Prešmykač Shimano 105

Prehadzovačka Shimano 105

Brzdy Giant Conduct, hydraulické s mechanickými pákami

Brzdové páky Shimano 105 (mechanické)

Kazeta Shimano 105, 11-32 zubov

reťaz KMC X11EL-1

Kľuky Shimano RS510,

prevodníky 50/34

Stredové zloženie Shimano PressFit, RS500

Ráfiky Giant PR-2 Disc, bezdušové

Náboje Giant PR-2 Disc

Špice Giant PR-2 Disc

Pneumatiky Giant Gavia AC 2, 700x25, bezdušové


O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.