Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 1-M19-dark purple/aqua/blue/purple

  • Akcia
    Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 1-M19-dark purple/aqua/blue/purple
  • 1 650,00€

  • 2 249,00€
  • Skladom


- +Modelový rad Langma Advanced, ktorý svoj názov našiel v tibetskom výraze pre Mount Everest, je dámska obdoba pánskeho radu TCR. Jedná sa teda o pretekársky a výkonnostne ladený cestný bicykel navrhnutý tak, aby vám ponúkol nízku hmotnosť, skvelú aerodynamiku i výbornú ovládateľnosť.

Langma Advanced nie je pánsky bicykel v dámskom dizajne, je to cesťák navrhnutý výhradne pre ženy, ktorý si berie to najlepšie z ostatných cestných modelov Liv. Pri jeho výrobe sa uplatnili aj skúsenosti našich profesionálnych pretekárok - o skvelých jazdných vlastnostiach bicykla sa presvedčíte v šprintoch, v náročných stúpaniach aj v rýchlych zjazdoch, kde nie je núdza o prudké zákruty. Ručne vyrábaný karbónový rám Advanced Composite má špecifickú dámsku geometriu s väčším priestorom nad rámom. Aerodynamické profily na tých správnych miestach rámu pomáhajú znížiť odpor vzduchu, zatiaľ čo smerom ku stredovej oblasti PowerCore sa profil trubiek rozširuje, aby bolo docielené vysokej tuhosti pri zábere a čo najlepšieho prenosu vašej sily. Karbónová vidlica má hliníkový stĺpik a z karbónu je vyrobená tiež sedlovka typu Variant, ktorej tvar je navrhnutý tak, aby poskytla vysoký komfort pri minimálnom odpore vzduchu. Model označený "Disc" je vybavený hydraulickými kotúčovými brzdami, ktoré poskytujú vyššiu účinnosť a lepšiu dávkovanie brzdnej sily než brzdy ráfikové, a to aj na mokrom povrchu. Všetky tri ponúkané modely Langma majú bezdušové plášte Giant Gavia (rozmer 700x25c), ktoré prinášajú nielen výborné jazdné vlastnosti, ale tiež výrazne nižšie riziko defektu vďaka absencii duší (je ale potrebné aplikovať do plášťov bezdušový tmel).

Tento výpredajový bicykel sa ponúka za skvelú cenu, pretože ho vypredáva centrálny sklad. Dodanie preto môže trvať až 10 dní.

RÁM

FARBY Dark Purple / Aqua / Blue / Purple

VEĽKOSTI  S (158 - 169 cm), M (164 - 176 cm)

RÁM Advanced Composite VIDLICE Advanced Composite

KOMPONENTY

RIADITKA Giant Contact

PREDSTAVEC Giant Connect

SEDLOVKA Giant Variant, composite

SEDADLO Liv Contact (forward)

RADENIE Shimano Ultegra

PRESMYKAČ Shimano Ultegra

PREHADZOVAČKA Shimano Ultegra

BRZDY Shimano Ultegra

BRZDOVÉ PÁKY Shimano Ultegra

KAZETA Shimano Ultegra,11x30

REŤAZ KMC X11EL-1

KĽUKY Shimano Ultegra, 34/50

STREDOVÁ OS Shimano Press Fit

KOLESÁ

RÁFIKY Giant P-R2 wheelset

NÁBOJE Giant P-R2 wheelset

PLÁŠTE Giant Gavia AC 1, Tubeless, 700x25c

O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.