Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 1-M18-black

  • Akcia
    Dámsky cestný bicykel LIV Langma Advanced 1-M18-black
  • 1 499,00€

  • 2 099,00€
  • Skladom


- +LIV Langma Advanced 1 predstavuje úplne novú radu Langma Advanced, ktorá si svoj názov našla v tibetskom výraze pre Mount Everest. Ide o dámsku obdobu pánskej rady TCR. Jedná sa o pretekárske a výkonnostné cestné bicykle navrhnuté tak, aby mali nízku hmotnosť, skvelú aerodynamiku a výbornú ovládateľnosť.

LIV Langma Advanced 1 nie je pánsky bicykel v dámskom dizajne, je to úplne nový bicykel, ktorý si berie iba to najlepšie z ostatných cestných modelov LIV a pri jeho výrobe sa uplatnili skúsenosti profesionálnych pretekárok. O výborných jazdných vlastnostiach sa presvedčíte v šprintoch, v náročných stúpaniach, aj v rýchlych zjazdoch s prudkými zákrutami. Ručne vyrábaný karbónový rám Advanced Composite má špecifickú dámsku geometriu s väčším priestorom nad rámom. Aerodynamické profily na ráme pomáhajú znížiť odpor vzduchu, zatiaľ čo smerom k stredovej oblasti PowerCore sa profil trubiek rozširuje, čím sa dosiahlo vysokej tuhosti pri zábere a čo najlepšieho prenosu Vašej sily. Karbónová sedlovka Giant Variant zvyšuje pohodlie pri minimálnom odpore vzduchu. Rám je pripravený pre inštaláciu senzoru RideSense pre bezdrôtovú komunikáciu s kompatibilným cyklopočítačom ( prenos informácií o rýchlosti a kadencii ). Všetky modely majú klasické ráfikové brzdy a bezdušové pneumatiky, ktoré prinášajú výborné jazdné vlastnosti a výrazne nižšie riziko defektu. 


Tento výpredajový bicykel sa ponúka za skvelú cenu, pretože ho vypredáva centrálny sklad. Dodanie preto môže trvať až 10 dní.Veľkosť M,S

Farba Black

Rám Advanced Composite

Vidlica Advanced Composite

Riadidlá Giant Contact

Predstavec Giant Connect

Sedlovka Giant Variant, karbonová

Sedlo Liv Contact (Forward)

Radenie Shimano Ultegra

Prešmykač Shimano Ultegra

Prehadzovačka Shimano Ultegra

Brzdy Shimano Ultegra

Brzdové páky Shimano Ultegra

Kazeta Shimano Ultegra, 11-30 zubov

Reťaz KMC X11EL-1

Kľuky Shimano Ultegra, prevodníky 50/34 zubov

Stredové zloženie Shimano PressFit

Ráfiky Giant P-R2, bezdušové

Náboje Giant P-R2

Špice Giant P-R2

Pneumatiky Giant Gavia 1, 700x25, bezdušové

Doplnky Factory Tubeless

O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.