GIANT TCR Advanced Pro 1 Disc-M18-electric blue

Viac

  • GIANT TCR Advanced Pro 1 Disc-M18-electric blue
  • 3 299,00€

  • Skladom


- +Modely TCR Advanced Pro a TCR Advanced sú vhodné nielen na preteky, ale sú určené aj pre výkonostných cestných cyklistov, ktorí síce nejazdia na čas, ale aj napriek tomu vyžadujú rýchly bicykel s pretekársky ladenou geometriou a zároveň s vysokou mierou pohodlia. V ponuke sú modely s ráfikovými brzdami aj s kotúčovými brzdami.

Bicykle TCR Advanced Pro a TCR Advanced stavajú na ručne vyrábaných karbónových rámoch z materiálu Advanced Composite. Pri výrobe týchto rámov sa používajú niektoré z technológií rámov najvyššej triedy Advanced SL, aby sa dosiahlo vynikajúceho pomeru hmotnosti a tuhosti a nechýba ani ostro tvarovaná sedlovka Variant, tu však nie je integrovaná. Charakteristickým znakom všetkých bicyklov z rady TCR je osvedčená geometria Compact Road, ktorá prináša úsporu hmotnosti, vyššiu tuhosť, lepšie jazdné vlastnosti a lepšiu ovládateľnosť bicykla. U modelov s označením Pro je celokarbónová vidlica s OverDrive 2 a taktiež senzor RideSense Bluetooth pre bezdrôtový prenos informácií o rýchlosti a kadencii do cyklopočítača. U modelov TCR Advanced je karbónová vidlica s OverDrive, senzor RideSense je tu možné doplniť. U modelov s označením Disc sa nachádzajú kotúčové brzdy, ktoré prinášajú vyšší brzdiaci účinok za všetkých podmienok. Diskové brzdy sú pripevnené pomocou moderných plochých úchytov flat-mount a dopĺňajú ich 12mm pevné osy, ktoré zaisťujú potrebnú tuhosť. Všetky modely majú spoločné použitie bezdušových pneumatík, s cieľom minimalizovať riziko defektu.

Veľkosť M

Farba Electric Blue/Neon Orange/Black

Rám Advanced Composite

Vidlica Advanced Composite, OverDrive 2

Riadidlá Giant Contact SL

Predstavec Giant Contact SL

Sedlovka Giant Variant, karbonová

Sedlo Contact SL (Forward)

Radenie Shimano Ultegra

Prešmykač Shimano Ultegra

Prehadzovačka Shimano Ultegra

Brzdy Shimano Ultegra, hydraulické

Brzdové páky Shimano Ultegra

Kazeta Shimano Ultegra, 11-30 zubov

Reťaz KMC X11SL-1

Kľuky Shimano Ultegra, prevodníky 52/36 zubov

Stredové zloženie Shimano PressFit

Ráfiky Giant SLR 1 Disc DBL WheelSystem, bezdušové karbonové ráfiky

Náboje Giant SLR 1 Disc DBL WheelSystem

Špice Giant SLR 1 Disc DBL WheelSystem

Pneumatiky Giant Gavia 1, 700x25, bezdušové

Doplnky senzor RideSense Bluetooth


O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.