GIANT Defy Advanced Pro 1-M18-carbon

Viac

  • GIANT Defy Advanced Pro 1-M18-carbon
  • 3 349,00€

  • Skladom


- +GIANT Defy Advanced Pro 1 je energetický bicykel, ktorý Vás posunie k novým limitom. Zdolávajte vyššie hory, vyberte si dlhšiu cestu.

GIANT Defy Advanced Pro 1 má ľahký kompozitný rám, ktorý ponúka geometriu pre vytrvalé jazdenie a súlad pre plynulú a výkonnú jazdu. Tento rám je vyrobený tak, aby absorboval nárazy a vibrácie z cesty, avšak je stále tuhý, čo je nutné pre efektívnosť pedálovania, presnú a stabilnú manipuláciu. Integrovaná technológia diskovej brzdy s plochými držiakmi a 12mm oskami vpredu a vzadu prináša kontrolu za akéhokoľvek počasia a podmienok na ceste.

Veľkosť L,M,ML,S

Farba Carbon Smoke/Green/Charcoal

Rám Advanced Composite

Vidlica Advanced Composite, OverDrive 2

Riadidlá Giant Contact SL

Predstavec Giant Contact SL

Sedlovka Giant D-Fuse SL, karbonová

Sedlo Giant Contact SL (Neutral)

Radenie Shimano Ultegra

Prešmykač Shimano Ultegra

Prehadzovačka Shimano Ultegra

Brzdy Shimano Ultegra, hydraulické

Brzdové páky Shimano Ultegra

Kazeta Shimano Ultegra, 11-34 zubov

Reťaz KMC X11SL-1

Kľuky Shimano Ultegra, prevodníky 50/34 zubov

Stredové zloženie Shimano PressFit

Ráfiky Giant SLR 1 Disc WheelSystem

Náboje Giant SLR 1 Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

Špice Giant SLR 1 Disc WheelSystem

Pneumatiky Giant Gavia AC 1, 700x25, bezdušové

Doplnky senzor RideSense Bluetooth


O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.