GIANT TCX Espoir 26-M18-green

Viac

  • GIANT TCX Espoir 26-M18-green
  • 699,00€

  • Skladom

- +OD MLÁDEŽNÍCKYCH CYKLOKROSOVÝCH PRETEKOV NA PRAŠNÉ A ŠPINAVÉ CESTY VÁS PREVEDIE GIANT TCX ESPOIR 26 2018. A TO VŠETKO S KONTROLOU A RÝCHLOSŤOU VAŠEJ JAZDY.

Ľahký a pevný ALUXX hliníkový rám ponúka v špecifickej juniorskej geometrii TCX Espoir 26. V kombinácii s nízkym nástupom a 26" kolesami je to skvelý stroj pre prvé víťazstvá na ťažkých cyklokrosovýh tratiach.

Veľkosti One size

Farby Green

Rám ALUXX -Grade Aluminum

Vidlica Alloy Fork

Riadidlá Giant Youth, 380mm Width

Predstavec Giant Sports, 70mm Length

Sedlovka Giant Sports, 27.2 x 350mm

Sedadlo Giant Youth

Radenie Microshift SB-R842(S)

Prehadzovačka Shimano Claris

Brzdy Disc Brake 140mm, Giant DA8 with STI modular

Brzdové páky Microshift SB-R842(S) Short Reach Brake Lever + Top Lever

Kazeta Shimano HG50-8, 12x32

Reťaz KMC Z72

Kľuky Alloy 3-Piece 36t, 152mm

Stredové zloženie Sealed Cartridge

Ráfiky Giant Alloy Double Wall

Náboje Alloy, F/R 24/28H QR

Špice Stainless 14G

Pneumatiky Schwalbe CX Pro, 26x1.35

Doplnky RD ProtectorO Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.