GIANT TCR Advanced 3-M18-black

Viac

  • GIANT TCR Advanced 3-M18-black
  • 1 449,00€

  • Skladom


- +GIANT TCR Advanced 3 je vhodný pre všetkých tých, čo hľadajú výkon a nepozerajú sa za seba. Buďte stále rýchlejší, stúpajte rýchlejšie a ujdite z balíka.

TCR bicykle sú najefektívnejšie pretekárske bicykle, pretože majú dokonalú rovnováhu medzi tuhosťou a nízkou hmotnosťou. Všetky modely TCR Advanced poskytujú všestranný výkon. Kompozitný rám s pokročilým dizajnom ušetrí každý gram a zachová tuhosť pri zatlačení do pedálov. Hlava OverDrive a MegaDrive trubka sú prispôsobené pre presnú manipuláciu, aby ste sa mohli v rýchlosti nakloniť. Sedlovka Variant je vyrobená tak, aby bola dosiahnutá ideálna kombinácia efektívnosti a súladu. S týmto bicyklom zostanete čerstvý až do cieľa.

Veľkosť M,ML,S,XL

Farba Black/Blue/Yellow

Rám Advanced Composite

Vidlica Advanced Composite

Riadidlá Giant Contact

Predstavec Giant Connect

Sedlovka Giant Variant, karbonová

Sedlo Contact (Forward)

Radenie Shimano Tiagra

Prešmykač Shimano Tiagra

Prehadzovačka Shimano Tiagra

Brzdy Shimano Tiagra

Brzdové páky Shimano Tiagra

Kazeta Shimano Tiagra, 12-28 zubov

Reťaz KMC X10

Kľuky Shimano Tiagra, prevodníky 50/34 zubov

Stredové zloženie Shimano RS500

Ráfiky Giant SR-2, bezdušové

Náboje Giant SR-2

Špice Giant SR-2

Pneumatiky Giant Gavia 1, 700x25, bezdušové


O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.