GIANT Propel Advanced Disc-M18-neon red

Viac

  • GIANT Propel Advanced Disc-M18-neon red
  • 3 799,00€

  • Skladom


- +GIANT Propel Advanced Disc je veľmi dobrý v útoku, v šprinte, ale aj v zákrutách pri vysokej rýchlosti. Aero rýchlosť s maximálnou kontrolou na tomto novom kotúčovom sólo jazdcovi.

GIANT Propel Advanced Disc je nový aero cestný bicykel, ktorý minimalizuje ťahanie, takže môžete rýchlejšie zrýchliť a šprintovať. Navrhnutý technológiou AeroSystem Shaping a pokročilými kompozitnými komponentami prináša dokázané aero výkony a taktiež jeden z najľahších rámov vo svojej kategórii. Prináša úplnú integráciu kotúčovej brzdy pre väčšiu kontrolu vo všetkých druhoch počasia a dôveru. Nová technológia kotúčovej brzdy obsahuje posuvné podložky s flat-mount a pevné osky pre tuhosť kolies a efektívny výkon. Kompozitná sedlovka je ľahká a ľahko nastaviteľná. To všetko sa spája do bicykla pripraveného na preteky, a ktorý Vám pomôže ich vyhrať.

Veľkosť L

Farba Neon Red/Black

Rám Advanced Composite

Vidlica Advanced Composite, OverDrive 2

Riadidlá Giant Contact SL Aero

Predstavec Giant Contact SL Aero

Sedlovka Giant Vector, karbonová

Sedlo Giant Contact (Forward)

Radenie Shimano Ultegra

Prešmykač Shimano Ultegra

Prehadzovačka Shimano Ultegra

Brzdy Shimano Ultegra, hydraulické

Brzdové páky Shimano Ultegra

Kazeta Shimano Ultegra, 11-28 zubov

Reťaz KMC X11EL-1

Kľuky Shimano Ultegra,

prevodníky 52/36 zubov

Stredové zloženie Shimano PressFit 71

Ráfiky Giant SLR 1 Aero Disc WheelSystem, vysoké ráfiky: vpredu 42 mm, vzadu 65 mm

Náboje Giant SLR 1 Aero Disc WheelSystem, 12mm pevné osy

Špice Giant SLR 1 Aero Disc Wheel System

Pneumatiky Giant Gavia Race 1, 700x25, bezdušové Doplnky Factory Tubeless


O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.