GIANT Defy Advanced 1-HRD-M18-carbon

Viac

  • GIANT Defy Advanced 1-HRD-M18-carbon
  • 2 299,00€

  • Skladom


- +GIANT Defy Advanced 1-HRD je výkonný cestný bicykel, ktorý je určený pre Vaše najdlhšie a najťažšie jazdy. Zostaňte plynulý a rovnomerný na náročných a drsných tratiach.

GIANT Defy Advanced 1-HRD má ľahký kompozitný rám, ktorý ponúka geometriu pre vytrvalé jazdenie a súlad pre plynulú a výkonnú jazdu. Tento rám je vyrobený tak, aby absorboval nárazy a vibrácie z cesty, avšak je stále tuhý, čo je nutné pre efektívnosť pedálovania, presnú a stabilnú manipuláciu. Integrovaná technológia diskovej brzdy s plochými držiakmi a 12mm oskami vpredu a vzadu prináša kontrolu za akéhokoľvek počasia a podmienok na ceste.

Veľkosť L,M,ML,XL

Farba Carbon Smoke/Yellow/Charcoal

Rám Advanced Composite

Vidlica Advanced Composite, OverDrive

Riadidlá Giant Contact

Predstavec Giant Connect

Sedlovka Giant D-Fuse, karbonová

Sedlo Giant Contact (Neutral)

Radenie Shimano RS505

Prešmykač Shimano Ultegra

Prehadzovačka Shimano Ultegra

Brzdy Shimano RS505, hydraulické

Brzdové páky Shimano RS505

Kazeta Shimano 105, 11-32 zubov

Reťaz KMC X11EL-1

Kľuky Shimano Ultegra, prevodníky 50/34 zubov

Stredové zloženie Shimano PressFit 71

Ráfiky Giant PR-2 Disc

Náboje Giant PR-2 Disc, 12mm pevné osy

Špice Giant PR-2 Disc

Pneumatiky Giant Gavia AC 1, 700x25, bezdušové


O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.