GIANT Contend SL 2-M18-blue

Viac

  • GIANT Contend SL 2-M18-blue
  • 1 099,00€

  • Skladom


- +GIANT Contend SL 2 je pohodlný, rýchly a kompaktný bicykel. Je to ľahký hliníkový bicykel, ktorý Vás prenesie o level vyššie.

GIANT Contend SL 2 je vyrobený z ľahkej hliníkovej zliatiny ALUXX SL, rám Contend SL s vyváženou geometriou, ktorá prispieva k agilnej a sebavedomej jazde. Všetky technológie, vrátane kompozitnej sedlovky D-Fuse, prispievajú k vyhladzovaniu nerovností na ceste, vďaka čomu sa znižuje únava a maximalizuje pohodlie jazdca.

Veľkosť L,M,ML

Farba Blue/Charcoal/Orange

Rám ALUXX SL Aluminum

Vidlica Hybrid Composite, OverDrive

Riadidlá Giant Connect

Predstavec Giant Sport

Sedlovka Giant D-Fuse, karbonová

Sedlo Giant Contact (Forward)

Pedály LU-M085

Radenie Shimano Tiagra

Prešmykač Shimano Tiagra

Prehadzovačka Shimano Tiagra

Brzdy Tektro R312

Brzdové páky Shimano Tiagra

Kazeta Shimano Tiagra, 11-32 zubov

Reťaz KMC X10

Kľuky Shimano Tiagra, prevodníky 50/34 zubov

Stredové zloženie Shimano PressFit, RS500

Ráfiky Giant SR-2

Náboje Giant SR-2

Špice Giant SR-2

Pneumatiky Giant Gavia AC 2, 700x25, bezdušové

O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.