GIANT Contend 3-M18-black

Viac

  • GIANT Contend 3-M18-black
  • 699,00€

  • Skladom


- +GIANT Contend 3 je rýchly a všestranný cestný bicykel, s ktorým si užijete veľa zábavy. Spája v sebe pohodlie a agilnosť, takže s týmto bicyklom zvýšite svoje tempo a najazdíte viac kilometrov.

Tento bicykel je navrhnutý a vyvinutý pre cyklistov, ktorí sú ctižiadostiví a chcú zvýšiť svoje skúsenosti na ceste. Contend ponúka jemné zrýchlenie a pozíciu jazdca zameranú na vytrvalosť. Je vyrobený hliníkovou technológiou ALUXX, je vhodný pre náročných cestných cyklistov.

Veľkosť L,M,ML

Farba Satin/Black/Yellow/White

Rám ALUXX Aluminum

Vidlica Aluminum, OverDrive

Riadidlá Giant Connect

Predstavec Giant Sport

Sedlovka alloy, 30,9 mm

Sedlo Giant Contact (Forward)

Pedále LU-M085

Radenie Shimano Claris

Prešmykač Shimano Claris

Prehadzovačka Shimano Claris

Brzdy Tektro R312

Brzdové páky Shimano Claris

Kazeta Shimano HG50-8, 11-34 zubov

Reťaz KMC Z72

Kľuky FSA Tempo, prevodníky 50/34 zubov

Stredové zloženie Cartridge

Ráfiky Giant SR-3

Náboje Giant SR-3

Špice Giant SR-3

Pneumatiky Giant S-R4, 700x25

O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.