GIANT Trance 4 2018

  • GIANT Trance 4 2018
  • 1 899,00€

  • Skladom


- +GIANT TRANCE 4 2018 sa nestará, KAM VEDIE CESTA. HORE, DOLE, KDEKOĽVEK. TRANCE SI STÁLE UDRŽUJE RÝCHLOSŤ, plynulosť A ÚPLNÚ KONTROLU.

Jedná sa o trailový bicykel, ktorý je doma v najnáročnejších podmienkach. Rámová sada je navrhnutá s ľahkým a zároveň super silným a tuhým hliníkovým rámom ALUXX SL s Maestro pružením a vahadlom Advanced Forged Composite. Výsledok: 140 mm hladké, aktívne zadné pruženie, aby ste dobyli najtvrdšie traily. Geometria rámu je navrhnutá pre kolesá  27,5, ktoré poskytujú rýchlosť aj kontrolu v nerovnom teréne. Dodáva sa  s vidlicou 150 mm pre ešte väčšiu dôveru, takže je skvelý pre technický terén.


Komponenty

Veľkosti XS, S, M, L, XL

Farby Satin/Neon Green/White

Rám ALUXX SL-Grade Aluminum, 140mm Maestro Suspension

Vidlica Suntour Aion LO-R, 150mm Travel,15x100, Tapered

Tlmič RockShox Deluxe R, Trunnion Mount

Riadidlá Giant Connect Trail, 780x31.8mm

Predstavec Giant Connect

Sedlovka Giant Contact Switch, Dropper post with Remote, 30.9mm

Sedadlo Giant Contact, (Neutral)

Radenie Shimano Alivio M4010, 2x9

Prešmykač Shimano Deore

Prehadzovačka Shimano Deore, Shadow

Brzdy Shimano M315, [F] 180mm, [R] 180mm, Hydraulic Disc

Brzdové páky Shimano M315

Kazeta Shimano HG400-9, 12x36t

Reťaz KMC X9

O Značke

Príbeh značky sa začal v roku 1972 s jasným cieľom. Bolo ním a je – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. Firma Giant začínala ako malá spoločnosť na výrobu bicyklov s veľkou víziou vyrábať stále kvalitnejšie bicycle. V priebehu štyridsiatich rokov sa spoločnosť vyvinula na jednu z najväčších cyklistických spoločností na svete. Úplné novinky na trhu v podobe inovatívnych technológií a patentov spopularizovali firmu Giant v globálnom meradle. Spomeňme len niektoré z nich: V roku 1981 firma predstavila na svete prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť. Nadpriemerná bola nielen kvalita, ale tento rám bol navyše cenovo dostupný, čo malo za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavil Giant svoj prvý karbónový rám na modeli Cadex 980 C, čo je zaznamenané ako prvé použitie karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Týmto spôsobom sú špičkové materiály a technológie sprostredkované nielen pretekárom, ale aj bežným ľudom.